Jaunumi

3. Starptautiskajā izstādē-festivālā “Latviabeerfest 2013” tiks piedāvātas ap 150 alus šķirnēm

3. Starptautiskajā izstādē-festivālā “Latviabeerfest 2013” tiks piedāvātas ap 150 alus šķirnēm

Izstādē-festivālā "Latviabeerfest 2013” pārstāvēto alus ražotāju un šķirņu klāsts šogad būs absolūti lielākais Baltijā.

Ar saviem jaunajiem, un arī tradicionālajiem produktiem iepazīstinās visi Latvijas alus ražotāji un arī ārzemju viesi.  Pārstāvēto zīmolu vidū būs gan zināmas un tradīcijām bagātas Eiropas alus ražotnes, gan arī atsevišķi, alus nozarē unikāli un īpaši produkti no citām pasaules ražotnēm. Kopumā tiks pārstāvētas vairāk nekā  13 valstis. Garšīgās un tradicionālās Latvijas, kā arī citu valstu alus uzkodas un ēdienus piedāvās Latvijas vadošie sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi.

Šogad tiek plānots ka izstāde-festivāls “Latviabeerfest 2013” būs lielākais un populārākais alus kultūras izzināšanas, atpūtas un izklaides pasākums ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltjā. Ņemot vērā to, ka šis ir tikai festivāla trešais gads, tas pilnveidojas ļoti strauji, un šīs vasaras sākumā alus daudzveidību un plašu atpūtas programmu varēs baudīt pilnīgi jaunā kvalitātē", stāsta izstādes-festivāla „Latviabeerfest 2013" komunikāciju direktore Guna Miļusa.

Izstādi-festivālu “Latviabeerfest 2013organizē biedrība “Alus Brālība” sadarbībā ar “Latvijas Alus darītāju asociāciju” un „Latvijas Alus darītāju savienību”, un “Live Riga” atbalstu.

Festivāla ģenerālsponsors: Viking Malt

Festivāla informatīvie atbalstītāji un draugi: Latvijas Radio 2, Inbox.lv, Tvnet, Kas Jauns avīze, Tilts Media, euroAWK, Vesti Segodnja, Baltic Taxi, LEDempire.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer