Jaunumi

Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest” par sadarbības partneri ieguvis „Rixwell Hotels” viesnīcu ķēdi

Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest” par sadarbības partneri ieguvis „Rixwell Hotels” viesnīcu ķēdi

Katru gadu ievērojams skaits festivāla apmeklētāju nāk tieši no ārzemēm ar alus festivālu kā tūrisma galamērķi Latvijā. Festivāla laikā zīmols piedāvās tā viesiem ērtu rezervācijas sistēmu "Latviabeerfest" mājaslapā, par īpaši patīkamām cenām. Festivāla orgkomitejas un biedrības „Alus Brālība” vadītājs Andrejs Šikors atzīst: „Šī solās būt ļoti patīkama un uzticama sadarbība. Esam priecīgi, ka varam sadarboties ar tik lielu un prestižu viesnīcu zīmolu un ar tā palīdzību nodrošināt festivāla viesiem augstākās klases pakalpojumus”.
"Rixwell Hotels" šobrīd pārstāv 9 viesnīcas Latvijā un Igaunijā, no tām sešas Rīgā - Rixwell Elefant Hotel, Rixwell Old Riga Palace Hotel, Rixwell Gertrude Hotel, Rixwell Terrace Design Hotel, Rixwell Centra Hotel un Rixwell Irina Hotel. Tāpat viesnīcu tīklā ir Rixwell Hotel Bauska un viesnīcas Tallinā - Rixwell Gotthard Hotel un Rixwell Olevi Hotel.
Papildus izmitināšanas pakalpojumiem, "RixwellHotels" saviem klientiem piedāvā arī konferenču telpas, kā arī profesionālu pieeju, kas nodrošinās panākumus visu veida pasākumos. Tāpat, zīmola Beauty&Wellness centri piedāvā dažāda veida masāžas un ķermeņa ietīšanas, sejas kopšanas rituālus, pīlingus un citas efektīvās estētiskās procedūras.
Alus festivāls "Latviabeerfest" šogad notiks jau 6. gadu pēc kārtas - Rīgā, Vērmanes dārzā, no 25. līdz 29. maijam un to rīko biedrība "Alus Brālība".
Rezervācijas un sīkāka informācija par "Rixwell Hotels" tīklu atrodama:
www.rixwell.com/lv
Vairāk informācija par festivālu:
http://www.latviabeerfest.lv/
http://www.alusbraliba.lv/

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer