Jaunumi

LATVIABEERFEST 2017 ieguvis jaunu identitāti

LATVIABEERFEST 2017 ieguvis jaunu identitāti

Kā atzīmē pati māksliniece, „Šī gada festivāla vizuālais tēls ir mazliet rotaļīgs, atbrīvots, ar dzintardzeltenu alus kausu pretī mūsu Baltijas jūras zilganajam ūdens klājumam. Taču neskatoties uz savu šķietamo rotaļīgumu un atbrīvotību, kauss stingri stāv uz Latvijas brūnās aramzemes, kur zaigojas arī dzintarbrūnie alus toņi, tā simbolizējot mūsu tradīcijas un paša festivāla stabilo vietu Latvijas kultūras programmā.”

Festivāla organizatori atzīst, ka šis ir bijis viens no grūtākajiem un laikietilpīgākajiem identitātes veidošanas procesiem, un ar milzīgu gandarījuma sajūtu atzīst, ka ieguldītais darbs un laiks ir bijis tā vērts.
LATVIABEERFEST ir nozīmīgs pasākums Rīgai – to katru gadu apmeklē arvien vairāk rīdzinieku un Rīgas viesu. Tieši puse no Rīgas visiem, kas maijā apmeklē Rīgu, par savu tūrisma galamērķi, ir izvēlējušies festivālu, savukārt, rīdziniekiem festivāls jau septīto gadu ir svētki vairāku dienu garumā.
LATVIABEERFEST ir arī gada nozīmīgākais alus nozares pasākums – katru gadu tas pulcē gandrīz visus nozares pārstāvjus un simboliski atklāj jauno sezonu.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer