Jaunumi

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģiju

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģiju

Jau pēc mēneša – no 22. līdz 26. maijam pašā Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā risināsies Baltijā vērienīgākie alus svētki – Latviabeerfest 2019, kas jau devīto gadu nodrošinās iespēju vienuviet baudīt un novērtēt kā Latvijas alus darītāju radīto alu, tā arī ārvalstu brūveri veikumu. Vienuviet būs pieejami apmēram 500 alus veidi no Latvijas un ārvalstu - Beļģijas, Krievijas, Anglijas, Skotijas un Grieķijas darītavām, ļaujot iepazīt gan tradicionālos un ierastos lāgera alus veidus, gan arī neparastākas garšas, no meistaralus darītavām. Festivāls ļaus izzināt jaunākās tendences alus garšu daudzveidībā, bet tiem, kas apiņu vietā labprātāk izvēlas vīnogas, lielisko festivāla noskaņu varēs baudīt īpaši veidotajā čill zonā, kur valdīs lieliski vīni.
Latviabeerfest 2019 organizatori sola iespēju baudīt arī izcilas maltītes un iesaistīties dažādās jautrās aktivitātēs. Savukārt festivāla noskaņu visu piecu dienu garumā palīdzēs nodrošināt lieliski koncerti, kas atbilstoši Latviabeerfest 2019 devīzei, aicinās uz kopā būšanu un baudīšanu savējo lokā.
Latviabeerfest 2019 muzikālo programmu atklās grupa “Sunny Groove Dixie”, kas spēlē diksilenda stilā un ir viena no vadošajām un profesionālākajām grupām Latvijā, kas ar savu skanējumu, atbilstoši muzikālajam stilam, dzirkstī prieku un aicina un svinēšanu. Koncerts alus svētkos Latviabeerfest 2019 grupai būs arī iesildīšanās 8. Starptautiskajam Diksilendu mūzikas festivālam, kas no 30. maija līdz 1.jūnijam, jau tradicionāli skanēs Rīgā un Umurgā.
Festivāla pirmās dienas, 22. maija vakarā no pulksten 19.30 uzstāsies grupa “Simple Man”, kas sola ar pozitīvu rokmūzikas lādiņu īsteni enerģiskā dzīvā izpildījuma koncertā atklāt alus svētkus. Koncertā būs dzirdami pasaules slaveni hiti un to kaverversijas.
Trešdien 23. maijā no pulksten 17.30 muzicēs grupa “Audiokvartāls”, kas savu vieglo rokmūzikas stila skanējumu apvieno ar moderno tehnoloģiju skaņu piesitienu. Par grupas kvalitāti liecina tas, ka savas darbības laikā, “Audiokvartāls” ir izdevis vairākus singlus, kas radio guvušas lielus panākumus. Arī grupas jaunākais singls "Tu man pajautā" ir iekļauts Latvijas Radio 2 latviešu rok un popdziesmu aptaujā „Muzikālā banka”.
Ceturtdien, 23. maijā, no pulksten 20.00 uz skatuves kāps Jānis Lemežis & Jony Band – grupa, kas priecē ar teicamu klasisko roka hitu skanējumu. Jānis ir dziedātājs, komponists un multiinstrumentālists. Viņš saņēmis Autortiesību Bezgalības balvu par visvairāk skanējušo dziesmu radio, televīzijā, koncertos un mehāniskajos ierakstos un aizvien ļauj baudīt kvalitatīvu skanējumu.
Piektdien, 24. maijā sagaidāmi pat divi koncerti! No pulksten 14.00 uzstāsies grupa “Sapņu fragmenti”, kurā līdzās pieredzējušies mūziķiem apvienojušies arī pavisam jauni. Apvienojot popmūzikas liriskumu un melodiskumu ar rokmūzikas vitalitāti un enerģiju, mūziķi apvienojušies grupā “Sapņu fragmenti”, lai piepildītu savu radošo vīziju par modernu populāro mūziku.
Savukārt no pulksten 19.00 muzicēs grupa “Bastards”, par kuru fani ne bez pamata ir sacījuši: “brīžiem šķiet, ka “Bastards” ir vienīgie, kas uztur ROCK pie dzīvības!” Grupa “Bastards” dibināta 1983. gadā un pārstāv “Hard Rock” mūzikas stilu. Tās dibinātājs Aivars Rakovskis ir Latvijā pazīstams ģitāras virtuozs, kurš ikdienā nodarbojās ne vien ar mūzikas radīšanu, bet arī ģitāru izgatavošanu. Grupa “Bastards” īstenu enerģijas lādiņu nesa jau pērn festivālā un, atsaucoties apmeklētāju uzstājīgiem lūgumam, tā dārdinās arī šogad.
Divi koncerti Vērmanes dārzā notiks arī sestdien un svētdien. Tā sestdien 25. maijā pulksten 16.00, muzicēs grupa “Dvinskas muzikanti”, kuri pārstāv šlāgermūzikas virzienu un var lepoties, ar nomināciju “Lielajai gada balvai” kategorijā ”Labākais šlāgermūzikas albums”, turklāt, pateicoties klausītāju atbalstam, trīs reizes gadus grupa izvirzīta arī “Latvijas šlāgeraptaujas” finālam. “Dvinskas muzikanti” iešūpos ar dzīvespriecīgu zaļumballi, kurā varēs arī izdejoties. Savukārt pulksten 19.15 alus svētku apmeklētājus ar enerģiskiem rockabilly stila skaņdarbiem priecēs apvienība Billy B and his Sonic Rockets”.
Svētdien, 26. maijā no pulksten 16.00 Latviabeerfest 2019 skatuve nonāks atraktīvā un smaidīgā klavierspēles improvizācijas meistara Ginta Žilinska valdījumā, kurš uzstāsies kopā ar projektu “Tā un Šitā”.
Savukārt svētdienas vakarā alus svētkus Latviabeerfest 2019 pierībinās un vērienīgi noslēgs festivālu leģendārā pop roka grupa “Credo”, kas šogad atzīmē savu 45 gadu pastāvēšanu un ir teicams apliecinājums - Roks ir mūžīgs! Credo ir leģenda, ar kuru nekad neko nevar skaidri zināt, viņus mīl pat meitene ar kallu ziediem, un nav tā, ka nekas nav palicis tevī, jo kad mēs iemīlēsim, tad tā vairs nebūs nekāda ziņģe par bailēm, bet vesela Disnejlenda uz Latviabeerfest skatuves!
LATVIABEERFEST 2019 ir Baltijā lielākais alus festivāls, kuram šogad par moto izraudzīts aicinājums uz kopā būšanu, uz dzīves garšu, krāsu un košuma baudīšanu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem.
Festivālā piedalīsies alus darītāji no Latvijas ar pazīstamiem un ne tik ļoti zināmiem alus zīmoliem. Festivālā piedalīsies aldari no tuvām un tālām zemēm, prezentējot savas valsts populārākās alus šķirnes. Būs kulināri un konditori ar ēdieniem, kas sader kopā ar alu un vīniem. Festivāla teritorijā darbosies rotaļas, atrakcijas un karuseļi bērniem, būs ēdieni, kas garšo mazajiem, tādēļ ikviena ģimenes ir aicinātas nākt pilnā sastāvā, jo organizatori būs parūpējušies par to, lai labi, droši un pilnvērtīgi laiku varētu pavadīt kā lielais, tā arī mazais, kā alus cienītājs, tā arī tas, kurš priekšroku dod citiem dzērieniem.
LATVIABEERFEST 2019 ir emocijas, aizraujošs piedzīvojums un īsteni alus svētki pašā Rīgas centrā - Vērmanes dārzā, kas no 22. līdz 26. maijam ikvienu aicina uz dzirkstošiem, skanīgiem un garšīgiem svētkiem!
Par organizatoru
Festivālu Riga Craft Beer Weekend organizē alus, iesala dzērienu un kvasa biedrība “Alus brālība” un tehniskā nodrošinājuma uzņēmums SIA “Showconsulting”, kas ir ilggadējs starptautiskā alus festivāla Latviabeerfest, Latvijas alus Gada balvas pasniegšanas ceremonijas un konkursa Baltic Beer Star rīkotājs. Katru gadu biedrība organizē arī Baltijas valstu alus darītāju zinātniski praktisko konferenci.
Biedrības mērķis ir apvienot nozares dalībniekus un entuziastus, sekmēt alus kultūras izaugsmi Latvijā, veicināt izpratni par alus nozari un izglītot sabiedrību par nozarei nozīmīgiem jautājumiem.

Papildus informācijai:
Edijs Freimanis
IX Latviabeerfest sabiedrisko attiecību vadītājs
Epasts: prese@latviabeerfest.lv
Mob. Tel +371 29266868

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer