Jaunumi

“Latviabeerfest” vadītājs Raimonds Bergmanis nodod pilnvaras Armandam Simsonam

“Latviabeerfest” vadītājs Raimonds Bergmanis nodod pilnvaras Armandam Simsonam

Tāpat festivāla producents Aigars Dinsbergs preses konferences ietvaros publiskoja informāciju par galvenajām plānotajām izklaides aktivitātēm un vakara koncerta saturu.  “Latviabeerfest 2013” galvenā ideja šogad - svētki ikvienam. Tas nozīmē, ka tiks padomāts, lai Vērmanes dārzā labi justos gan lieli, gan mazi. Arī RTAB vadītāja Vita Jermoloviča preses konferences ietvaros pauda viedokli, ka šogad festivāls “Latviabeerfest 2013” būs lielākais un populārākais alus kultūras izzināšanas, atpūtas un izklaides pasākums ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā.

Aktīvās atpūtas zonā būs komandu spēles, stafetes, dažādu rekordu uzstādīšana, arī prāta un veiklības spēles, ir padomāts arī par dažādu titulu, piemēram, "Spēcīgākais krampis", "Skaļākā rīkle", "Mis Latviabeerfest 2013"  pieškiršana, "Dullā desmitnieka" un Bučošanās sacensības, Alus drudža turnīrs un vēl daudz kas cits, un, protams, mūzika - gan roks, pops un šlāgeris, gan blūzs un džezs, gan tautas mūzika un pūtēju orķestru priekšnesumi. Vakara koncertos uzstāsies brāļi Auzāni un Slavenais Jersikas orķestris, grupas PeR, Bermudu divstūris, kā arī leģendārā grupa Pērkons, kas Vērmanes dārzā koncertēs savas Latvijas tūres ietvaros.

„Baltijas lielākajā alus izstādē-festivālā „Latviabeerfest 2013", kurš arī šogad norisināsies Vērmanes dārzā no 24. - 26.maijam, piedalīsies 36 alus zīmoli no Latvijas, kā arī viesi no Čehijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Vācijas, Beļģijas, Anglijas, Krievijas, Meksikas, Spānijas, Polijas un Balkrievijas. Kopā izstādē-festivālā plānots piedāvāt apmēram 150 alus šķirnes. Kopumā tiks pārstāvētas vairāk nekā 13 valstis”, minēja Alus brālība valdes priekšsēdētājs Andrejs Šikors.

Tiekamies lielākajos alus nozares svētkos Baltijā!

 Foto medijiem (37mb)

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer