Jaunumi

Preses konference par maija beigās Vērmanes dārzā gaidāmo trešo starptautisko alus festivālu Latviabeerfest

Preses konference par maija beigās Vērmanes dārzā gaidāmo trešo starptautisko alus festivālu Latviabeerfest

Kā jau ziņots, no 24. līdz 26. maijam Rīgā, Vērmanes dārzā notiks trešais starptautiskais alus festivāls Latviabeerfest. Tajā aicināti piedalīties visi Latvijas alus darītāji un ārzemju alus zīmoli, kuri sastopami Latvijas tirgū. Uz festivālu jau pieteikušies lielākā daļa pašmāju alus darītāju. Interesi izrādījušas alus darītavas no Lietuvas un Igaunijas.

Arī šogad alus festivāls būs svētki ikvienam. Festivāls piedāvās ne tikai alu, bet arī jautru izklaidi visai ģimenei vienā no skaistākajiem Rīgas parkiem – Vērmanes dārzā, turklāt laikā, kad siltie vakari sauktin sauks ārā no mūriem. Šā gada intriga! – Iepriekšējā alus festivāla atraktīvais vadītājs Raimonds Bergmanis nodos stafeti jaunajam vadītājam. Kurš tas būs?

Uz vairākām skatuvēm katru dienu notiks dzīvās mūzikas koncerti. Pasākuma laikā būs sacensības, konkursi, spēles un viktorīnas. Katra alus darītava piedāvās ne tikai alu, bet arī ēdināšanas pakalpojumus. Plašu ēdienu izvēli nodrošinās Latvijas restorāni un kafejnīcas. Festivāla dienas būs labākais vasaras sākums ne tikai alus mīļotājiem, bet arī citiem pilsētniekiem un pilsētas viesiem.

Festivāla ietvaros notiks Latviabeerfest starptautiska konference...

Rīkot šāda mēroga festivālu iedrošināja jau 2011. gada septembrī notikušā Latviabeerfest 2011 panākumi. Toreiz festivāla rīkotāji sekoja Latvijas alus darītāju ieteikumam rīkot šo pasākumu vasaras sezonas sākumā kā iespēju dalībniekiem plaši reklamēt jaunos produktus. To, ka šāds solis bija pareizs un  pamatots, apliecināja pērnā gada alus festivāla lieliskie panākumi. Alus festivāls Latviabeerfest 2012 pulcēja ap 40 tūkstoš apmeklētāju, no kuriem aptuveni katrs piektais bija ārzemju viesis. Festivāla  laikā tika pārdots vairāk nekā 18 tonnu alus.

Latviabeerfest 2013 rīko pērn dibinātā biedrība Alus brālība. Tā tika radīta ar mērķi - sekmēt alus kultūras izaugsmi Latvijā, izglītot un apvienot alus kultūras entuziastus.

"Nevar būt īstas valsts, ja tai  nav pašai sava alus un aviolīnijas . - Tas palīdz, ja ir futbola komanda, vai atomieroči, bet nekādi nevar iztikt bez alus." Tā savulaik teicis amerikāņu mūziķis Frenks Zappa.:)

Preses konferencē piedalās:

  • Vita Jermoloviča, Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja vadītāja; 
  • Maija Placēna, Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas produktu sertifikācijas daļas vadītāja
  • Andrejs Šikors, Alus Brālības valdes priekšsēdētājs;
  • Aigars Dinsbergs, Izklaides producentu grupa 7; 
  • Guna Miļusa, Latviabeerfest komunikāciju direktore;
  • Raimonds Bergmanis, Latviabeerfest patrons, bijušais festivāla vadītājs.
Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer