Dalībnieki

DUVEL PUB

Logo

Gastro krogs ir veidots eleganta kroga stilā

Gastro krogs ir veidots eleganta kroga stilā – galvenajā zālē ir plašs bārs, kas veidots tumšā kokā un ar beļģu stila kroga dekorācijām, aicinot uz glāzi laba alus, uzkodām, steiku vai mīdijām.

2017. gadā vienā no Vecrīgas vēsturiskajām ēkām ar tūristu tik ļoti iemīļotu kaķi uz jumta tika atklāts jauns restorāns Gastro Pub Duvel's ar beļģu virtuvi. Lai arī tas ir pavisam jauns, tas ir kļuvis populārs Rīgas iedzīvotāju un viesu vidū.

Duvel's Pub lepojas ar to, ka tas ir restorāns ar labas kvalitātes virtuvi, labi noformētu ēdienu, profesionālu apkalpošanu un, protams, plašu izlejamo alu no labākajām Beļģijas, Vācijas un Francijas alus darītavām. Jums tiks piedāvāti vairāk nekā 18 izlejamā alus veidi un vairāk nekā 150 pudelēs pildītā alus veidi.

Restorāna šefpavārs ir Andrejs Kudravecs, kuram ir liela pieredze labākajos Rīgas un Eiropas restorānos. Viņam vienmēr būs ko piedāvāt izvēlīgākajiem viesiem. Duvel's Pub piedāvā plašu ēdienkarti ar dažādiem gaļas, zivju un jūras velšu ēdieniem, grilētiem ēdieniem, burgeriem un izsmalcinātām uzkodām.

Organizē    Atbalsta     Partneri

SAHMArt-expoRīgas Meži