Dalība festivālā

Uzmanību!!!


Ņemot vērā, ka 2020.gada 29. martā stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, paredzot vairākus jaunus ierobežojošus pasākumus, kuru mērķis ir apturēt bīstamās infekcijas slimības, Covid-19, izplatību un, kuru 4.5.punkts paredz, ka līdz ārkārtējās situācijas beigām, ir aizliegti jebkādi publiski pasākumi (saskaņā ar Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā noteikto definīciju), kā arī to, ka 4.17.punkts, ka ar 2020. gada 17. martu aizliegta personu un transportlīdzekļu pārvietošanās caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus, šobrīd ir iestājušies apstākļi, kas būtiski ietekmē 10.starptautiskā alus festivāla Latviabeerfest norisi 2020.gada 22.-30.maijā - tā norise minētajā laikā nav iespējama, jo:

Proti, iestājušies apstākļi, kurus iepriekš nav bijis iespējams paredzēt un kuri ir ārpus 10.starptautiskā alus festivāla Latviabeerfest organizatoru kontroles, līdz ar to noslēgto līgumsaistību izpilde šādos apstākļos, organizējot pasākuma norisi Rīgā, Vērmanes dārzā 2020.gada 22.-30.maijā ir neiespējama.

 Ievērojot iepriekš minētos apstākļus, pasākuma organizatori pārceļ 10.starptautiskā alus festivāla Latviabeerfest norisi uz 2021.gada 21.- 29.maiju, Rīgu, Vērmanes dārzu, saglabājot visas iepriekš noslēgtās līgumsaistības un aktuālās dalībnieku vietu rezervācijas.
Tomēr, ja rodas papildus jautājumi, raksti - info@latviabeerfest.lv
Ja esi alus darītavas, tirgotāja, ēdināšanas pakalpojuma sniedzēja vai ražotāja pārstāvis, tev noteikti nepieciešama papildus informācija par festivālu Latviabeerfest.

Šeit atradīsi visu nepieciešamo - cenas, noteikumus, vietu izvietojumu kartē un arī pieteikuma veidlapu.
Parakstītu pieteikuma veidlapu vari noskanēt un nosūtīt arī elektroniski - info@latviabeerfest.lv

Tomēr, ja rodas papildus jautājumi, zvani - +37129606222 vai raksti - info@latviabeerfest.lv

Festivāla noteikumi

Pieteikums dalībai festivālā
Biežāk uzdotie jautājumi

Pasākuma plāns


Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo