Jaunumi

10. LatviaBeerfest apmeklējuši tūkstošiem pašmāju un ārvalstu viesu

10. LatviaBeerfest apmeklējuši tūkstošiem pašmāju un ārvalstu viesuSvētdien, 29. maijā, Vērmanes dārzā noslēdzās desmitais LatviaBeerfest, kas pēc divi gadu pārtraukuma Rīgas sirdī piecas festivāla dienas pulcēja tūkstošiem pašmāju un ārvalstu viesu no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Lielbritānijas, Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas u.c. valstīm.

Vairāk

Šodien Vērmanes Dārzā svinīgi tika atklāts jau 10.LatviaBeerfest

Šodien Vērmanes Dārzā svinīgi tika atklāts jau 10.LatviaBeerfestŠodien Vērmanes Dārzā svinīgi tika atklāts jau 10.LatviaBeerfest, kas ir Austrumeiropā lielākais alus festivāls

Vairāk

25. maijā svinīgi atklās LatviaBeerfest ar Valmiermuižas alus mucas spundes izsišanu

25. maijā svinīgi atklās LatviaBeerfest ar Valmiermuižas alus mucas spundes izsišanuPēc divu gadu pārtraukuma no 25. līdz 29. maijam Rīgā Vērmanes dārzā notiks 10. LatviaBeerfest, kas ir Austrumeiropā lielākais alus festivāls un ievadīs 2022. gada Eiropas alus festivālu sezonu! Festivālā lielo alus svētku mucu šogad sarūpējusi Valmiermuižas alus darītava. Festivāla svinīgā atklāšana ar svētku mucas spundes izsišana notiks 25. maijā plkst. 15.00 Vērmanes dārzā Rīgā.

Vairāk

Festivāla Latviabeerfest organizators noslēdzis līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu

Festivāla Latviabeerfest organizators noslēdzis līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanuPasākuma organizators SIA Mans alus ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru noslēdza līgumu Nr. SKV-TL-2022/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

Vairāk

Rīgā jau desmito reizi notiks Austrumeiropā lielākais alus festivāls LatviaBeerfest

Rīgā jau desmito reizi notiks Austrumeiropā lielākais alus festivāls LatviaBeerfestPēc divu gadu pārtraukuma no 25. līdz 29. maijam Rīgā Vērmanes dārzā notiks 10. LatviaBeerfest, kas ir Austrumeiropā lielākais alus festivāls un ievadīs 2022. gada Eiropas alus festivālu sezonu! Festivālā piedalīsies vairāk nekā 50 alus darītavas un labākie valsts ēdinātāji, piecu dienu garumā notiks visdažādāko mūzikas grupu koncerti un būs pieejama daudzveidīga izklaide gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer