Jaunumi

Jau piekto gadu Latvijā „Latviabeerfest 2015”

Jau piekto gadu Latvijā „Latviabeerfest 2015”

Lai izbaudītu īstus alus svētkus un plašu kultūras programmu, vairs nav jādodas uz Vāciju, tagad to jau piekto gadu pēc kārtas var izbaudīt tepat Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā no 28. līdz 31. maijam.

Vērienīgākais Baltijas alus festivāls Latviabeerfest pulcē alus darītājus no visas Latvijas un ārvalstīm. Festivāla laikā ir iespēja degustēt vairāk kā 165 alus šķirnes, no kurām daļa tiek vesta no citām valstīm par godu festivāla 5. gadu jubilejai.

Festivāls notiks jau piekto gadu un tas ir atzīts par vērienīgāko alus un vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem visā Baltijā!

Svinot zīmīgo jubileju, Latviabeerfest tiek oficiāli ierakstīts Eiropas Alus festivālu kartē. Kā apliecinājumu šim faktam, Rīgas pilsēta un Latviabeerfest ir saņēmis dāvinājumu no Eiropas vecākā alus festivāla Octoberfest - lielo festivāla alus mucu.

Mucas prezentācija plašākai sabiedrībai notiks Latviabeerfest atklāšanas ceremonijā šī gada 28. maijā plkst. 17:00, Vērmanes dārzā, kad Rīgas vicemērs Andris Ameriks atvērs mucu pirmo reizi, sniedzot iespēju festivāla apmeklētājiem nobaudīt Latvijas slavenākā aldara Kārļa Zālītes brūvēto alu.
Latviabeerfest aicina uz pasākuma viktorīnām – konkursiem, kā arī skanīgajiem ikvakara koncertiem.

Jau 28. maijā - atklāšanas dienā, īsi pēc grandiozās atklāšanas, notiks viktorīna “Meklējam Alus vēsturnieku” un Vērmanes dārza teritoriju vakara stundās ieskandinās mums visiem labi zināmais mūziķis Atis Ieviņš ar grupu The Rock Brothers.

Festivāla otrās dienas noskaņās publika varēs atbalstīt valsts spēcīgākos vīriešus spēka pārbaudēs un vakarā apmeklētājus priecēs grupa Roja ar savām sen labi zināmajām un jaunajām dziesmām.

Sestdien, 30. maijā – Latvianbeerfest kulminācijas dienā degustējot smeķīgo alus šķirņu bagātīgo klāstu, būs iespēja vērot vareni spēcīgu priekšnesumu “Spēka Vīru Šovs”, muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Iļgi”, savukārt uz lustīgu izdejošanos jūs aicina jautrie “Mākoņstūmēji”.

Noslēdzot piecu gadu jubilejas pasākumu, 31. maijā Latviabeerfest jau gadskārtēji rīko konkursu MIS "Latviabeerfest 2015", kuram laipni aicinātas pieteikt dalību visas daiļā dzimuma pārstāves. Katros kārtīgos svētkos ir arī jāizdejojas – uz dančiem jūs mudinās B*Roll Band un festivāla noslēgumā godināsim visus alus darītājus ar apbalvojumiem - Festivāla noslēguma apbalvošanā!

Par Latvianbeerfest festivāla muzikālo noskaņu visa festivāla garumā rūpēsies Dj E.E.Edžiņš.

Uz tikšanos “Latviabeerfest 2015” jau 28. maijā!

Latviabeerfest 2015 plakāts

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer