Jaunumi

LATVIABEERFEST 2017 preses konference

LATVIABEERFEST 2017 preses konference

Piedaloties Rīgas vicemēram Andrim Amerikam, LATVIABEERFEST 2017 organizatoru komanda informēs par š.g. festivāla jaunumiem, plānotajiem notikumiem, kā arī oficiāli nodosim festivāla galveno alus mucu AS „Cēsu alus” galvenajam alus meistaram Mārim Grambergam.

Katru gadu tiek izraudzīta viena alus darītava, kurai ir tas gods piepildīt festivāla LATVIABEERFEST galveno alus mucu. Šogad, pateicoties augstajam novērtējumam konkursa Latvijas alus gada balva 2016, šis gods tiek uzticēts AS „Cēsu alus”. Neskatoties uz to, ka Latvijas alus tirgus piedzīvo zināmu lejupslīdi, AS „Cēsu alus”, pateicoties mērķtiecīgām investīcijām ražošanā, cilvēkresursos un produktu attīstībā, ir saglabājusi vadošo pozīciju Latvijas dzērienu tirgū. Pēc VID akcizēto preču pārvaldes informācijas, vairākos dzērienu segmentos ieņemtas līdera pozīcijas. Nenoliedzami veiksmīgas komandas darba rezultātā, tiek noturētas alus eksporta pozīcijas, iegūstot Latvijas alus gada balvu par 2016 gadu un alus Cēsu Premium ir kļuvis par pārdotāko alu 2016. gadā.
Š.g. 1. maijā atsāk raidīt Latvijā pirmais alus mīļotāju radio - BEERFM. Radio BEERFM klausāms internetā un to vadīs Latvijā tik zināmais DJ UFO kopā ar kolēģiem Ēriku Loku un Ati Zviedri. Preses konferences laikā radio stacijas vadītāji iepazīstinās ar radio stacijas darbības konceptu.
LATVIABEERFEST ir lielākais alus festivāls Baltijā, kurš šogad notiks jau septīto gadu pēc kārtas. Festivālā ar savu produkciju iepazīstinās Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas, Beļģijas un Amerikas Savienoto valstu alus darītavas. Festivālu, kurš šogad notiks laikā no 24.-28.maijam, Rīgā, Vērmanes dārzā, ik gadus apmeklē tūkstošiem rīdzinieku un Rīgas viesu.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer