Jaunumi

LATVIABEERFEST 2018 ieguvis jaunu identitāti

LATVIABEERFEST 2018 ieguvis jaunu identitāti

Mēs vēlamies dot festivāla apmeklētājiem iespēju redzēt, izjust un izgaršot, saprast un atklāt, ko nozīmē dzīvot ar garšu, ko nozīmē baudīt mirkli, krāsas, sajūtas.


Šogad festivālā būs rekordliels aldaru skaits – būs pārstāvētas gan Latvijas, gan tuvu un tālu ārvalstu alus darītavas. Šogad ir izveidots ‘’Riga craft beer week’’ sektors, kurā apmeklētāji atradīs visdažādākos craft alus segmenta pārstāvjus – no Rīgā tik reti sastopamās Kolnasētas alus darītavas produkcijas, līdz pašai jaunākajai alus darītavai Teika. ‘’Riga craft beer week’’ sektorā būs izvietota arī skatuve ar atbilstošu mūzikas programmu.


Sadarbībā ar LIVE RIGA festivāla teritorijā pirmo reizi būs arī ‘’Riga restaurant week’’ un ‘’Riga wine week’’, kur apmeklētāji varēs izbaudīt plaši atzītu un novērtētu restorānu piedāvātu izsmalcinātu ēdienu saderību ar alu no, kā arī baudīt vietējos vīnus.


Festivāls LATVIABEERFEST 2018 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 23. - 27. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer