Jaunumi

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanu

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanu

LATVIABEERFEST 2019 – Baltijā lielākā alus festivāla šā gada moto ir aicinājums uz kopā būšanu, uz dzīves garšu, krāsu un košuma baudīšanu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem. Tieši tādēļ šajā gadā festivāla plakātā alus dzirkstošie burbuļi iekļāvušies puiša un meitenes – savstarpēji tuvu cilvēku - siluetos.
Mēs vēlamies atgādināt, ka dzīve šķiet košāka, garšas izteiksmīgākas un aromāti valdzinošāki, ja tie tiek baudīti kopā ar tuvajiem un mīļajiem. Tieši kopā ar mīļoto, ar draugiem un ģimeni šajā gadā aicinām apmeklēt Baltijā vērienīgāko alus notikumu LATVIABEERFEST 2019, kas var kļūt par lielisku vietu un iemeslu satikties arī tiem, kuriem ikdienas steigā laika atliek vien īsiem kontaktiem telefonā un virtuālajā vidē.
Šogad festivālā būs rekordliels aldaru skaits – būs pārstāvētas gan Latvijas, gan tuvu un tālu ārvalstu alus darītavas. Atsaucoties meistaralus cienītāju aicinājumam, arī šajā gadā ir izveidots ‘’Riga craft beer week’’ sektors, kurā apmeklētāji atradīs visdažādākos meistaralus segmenta pārstāvjus – no Rīgā tik reti sastopamās Kolnasētas alus darītavas produkcijas, līdz popularitāti un cienītāju atzinību guvušajiem amatalus zīmoliem.
LATVIABEERFEST 2019 būs iespēja arī iepazīt Latvijā jaunākās alus darītavas “V1 Brewery” atšķirīgās alus garšas. Saglabājot tradīciju un cienot meistaralus cienītāju gaumi, ‘’Riga craft beer week’’ sektorā būs izvietota skatuve ar atbilstošu muzikālo pavadījumu.
Arī šogad sadarbībā ar LIVE RIGA festivāla teritorijā risināsies ‘’Riga restaurant week’’ un ‘’Riga wine week’’, kur apmeklētāji varēs izbaudīt plaši atzītu un novērtētu restorānu piedāvātu izsmalcinātu ēdienu saderību ar alu, kā arī baudīt vietējos vīnus.
Festivāls LATVIABEERFEST 2019 risināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 22. - 26. maijam. Kā ierasts, līdzās iemīļotām un jau tradicionālām alus garšām, apmeklētājiem būs iespēja baudīt arī jaunas un neierastas. Pavārmākslas meistari rūpēsies par vēdera priekiem, bet amatnieki piedāvās savus darinājumus. Kā ierasts, festivāla teritorijā darbosies arī bērnu zona, kur pieredzējuši bērnu izklaidētāji rūpēsies, lai mazie laiku pavada interesanti un saturīgi.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer