Jaunumi

Sākas dalībnieku pieteikšanās festivālam LATVIABEERFEST 2017!

Sākas dalībnieku pieteikšanās festivālam LATVIABEERFEST 2017!


Festivāla LATVIABEERFEST vārds jau izskanējis tālu pasaulē – esam iekļauti Eiropas Alus festivālu kartē, mūs min kā tūristiem aktuālu un interesantu pasākumu, katru gadu mūs apmeklē arvien vairāk vietējo interesentu un nemitīgi pieaug ārzemju tūristu skaits, sadarbības partneru loks paplašinās un dalībnieki kļūst radošāki, atraktīvāki un apmeklētājiem interesantāki, taču vienmēr šķiet, ka var sasniegt vēl vairāk.
Šogad LATVIABEERFEST komanda vēlas piepildīt sen ilgoto sapni būt starp tiem daudziem Latvijas valsts patriotiem, kuri vēlas godam sagaidīt, lepni parādīt un priecīgi nosvinēt Latvijas valsts simto gadadienu.
Mūsu valsts simtgades sagaidīšanas ieskaņās aicinām LATVIABEERFEST 2017 dalībniekus saturiski piepildīt Latvijas vārdu ar patiesi radošām idejām, skaistiem darbiem, kas top pašu rokām, ar īstu azartu un meistarību, mīlestību un kvalitāti.
Kopīgiem spēkiem piepildīsim un iepazīstināsim LATVIABEERFEST apmeklētājus ar “Latvijas dizaina garšu” – ar tradicionāliem un tautiskiem, novatoriskiem un ekscentriskiem Latvijā radītiem darbiem un idejām. Organizatori aicina pieteikties dalībai festivālā amatniekus un ražotājus, izrādīt un tirgot savus meistardarbus – no suvenīriem, bērnu rotaļlietām un apģērbiem līdz mājlietām, interjera dizaina priekšmetiem un varbūt pat transporta līdzekļiem.
“Latvijas ēdiena garšu” piepildīsim ar tradicionāliem un nacionāli unikāliem produktiem – ēdieniem, dzērieniem, uzkodām un našķiem, lai sniegtu patiesi baudāmas un arī pārsteidzošas garšas izjūtas.
Piesakot dalību festivālā, aicinām dalībniekus padomāt, lai LATVIABEERFEST 2017 paliek apmeklētāju atmiņā kā festivāls, kurā tiek cildināts mūsu Latvijas meistaru arods, godātas sentēvu tradīcijas, unikalitāte, mūsdienīgās un uz gadsimtiem pārbaudītām vērtībām balstītās zināšanas.
Plašāka informācija par dalībnieku rezervāciju pieejama http://www.latviabeerfest.lv/lv/ sadaļā “Dalībniekiem” vai zvanot 27730430.

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer