Jaunumi

Tiek paziņoti festivāla „Latviabeerfest 2014” norises datumi.

Tiek paziņoti festivāla „Latviabeerfest 2014” norises datumi.

Līdz 15. novembrim ir izsludināta „Latviabeerfest 2014” nacionālā rezervācija, kuras laikā tirdzniecības vietas var rezervēt Latvijas alus darītāju savienības (LADS) un Latvijas alus darītavu (LAD) biedri. Pēc 15. novembra turpināsies atklātā rezervācija kur pārējie Latvijas un ārvalstu alus darītāji varēs pieteikt savu dalību pasākumā.

Andrejs Šikors, starptautiskā alus festivāla „Latviabeerfest” direkcijas un biedrības „ALUS BRĀLĪBA” vadītājs: „Pagājušais Starptautiskais festivāls „Latviabeerfest 2013” bija izdevies ar izaugsmes tendenci gan dalībnieku, gan arī apmeklētāju ziņā. Pēc monitoringa, katrs 4. pasākuma apmeklētājs bija ārvalstu tūrists, kurš festivālu Rīgā uzskatīja par sava ceļojuma galamērķi. Uzskatam, ka šāda veida pasākumi ir lieliska reklāma Rīgai un Latvijai kopumā, kuri palielina tūristu plūsmu un ceļ valsts atpazīstamību. Par to liecina arī citu valstu pieredze Eiropā, jo alus būtībā ir dzēriens kurš vieno mūs.”

„Latviabeerfest 2014” ir izstrādāts Baltijas valstu koncepts, ar uzsvaru uz latviskām tradīcijām un ieskatu pasaules alus ražošanas daudzveidībā. Līdz ar to ceram sagaidīt lielu interesi gan no pašmāju, gan ārzemju alus ražotājiem un tirgotājiem. „Latviabeerfest 2014” tiek plānots vēl apjomīgāks kā iepriekšējais, ar vēl lielāku alus zīmolu skaitu un internacionālu virtuvi.

Tāpat kā iepriekšējos gados „Latviabeerfest 2014” norisināsies trīs dienas, Vērmanes dārzā, Rīgā. Festivālā aicinātas piedalīsies visas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas alus ražotnes, viesi no Vācijas, Čehijas un citām eiropas valstīm.

Pasākumu vadīs atraktīvais Armands Simsons, kurš pagājušajā gadā vadības grožus pārņēma no festivāla patrona Raimonda Bergmaņa. Izklaides programma nākamgad būs uz piecām skatuvēm uz kurām uzstāsies Baltijā populāras mūzikas grupas un mākslinieki.

Informācija par festivāla norisi.

http://www.latviabeerfest.lv/lv/dalibniekiem/

Vairāk informācijas:

Andrejs Šikors – Starptautiskā alus festivāla LATVIABEERFEST direkcijas vadītājs/ tel.nr. 20000122

Relīzi sagatavoja:

Raivis Alberts,tel.nr. 22323003

tirdznieciba@latviabeerfest.lv

Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer